..: Trasa vlaku R 602 Krušnohor - JŘ 2014 :..
R 602 „Krušnohor“
Řazení vlaku: 151_n2 + A149 + Bbdgmee236 + 4xB249  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   17.29 4
  Praha-Holešovice  17.37 17.38 3
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  18.42 18.48 2
  Teplice v Čechách  19.04 19.06 2
  Duchcov  19.13 19.14 
  Bílina  19.21 19.22 2
  Most  19.32 19.33 3
  Jirkov zastávka  19.45 19.46 
  Chomutov město  19.49 19.50 
  Chomutov  19.54 19.55 4
  Kadaň-Prunéřov  20.03 20.04 2
  Klášterec nad Ohří  20.09 20.10 2
  Ostrov nad Ohří  20.32 20.33 3
  Karlovy Vary  20.46 20.49 1/1
  Chodov  20.58 20.59 4
  Sokolov  21.10 21.11 2
  Kynšperk nad Ohří  21.24 21.25 4
  Cheb  21.38  2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci