Os 6009 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 12.37 | 1/1 | |||
Srní u České Lípy | 12.43 | 12.43 | 3 | ||
Jestřebí | 12.47 | 12.47 | 2 | ||
Staré Splavy | 12.51 | 12.51 | |||
Doksy | 12.55 | 13.06 | 2 | ||
Okna | 13.11 | 13.14 | 2 | ||
Bezděz | 13.19 | 13.20 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem město | 13.24 | 13.24 | |||
Bělá pod Bezdězem | 13.28 | 13.29 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem zastávka | 13.32 | 13.32 | |||
Malá Bělá | 13.37 | 13.37 | |||
Bakov nad Jizerou | 13.41 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci