Os 6003 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6.50 | 1/1 | |||
Srní u České Lípy | 6.56 | 6.57 | 3 | ||
Jestřebí | 7.00 | 7.01 | 2 | ||
Staré Splavy | 7.05 | 7.05 | |||
Doksy | 7.07 | 7.08 | 2 | ||
Okna | 7.14 | 7.14 | 2 | ||
Bezděz | 7.19 | 7.20 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem město | 7.24 | 7.24 | |||
Bělá pod Bezdězem | 7.28 | 7.29 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem zastávka | 7.32 | 7.32 | |||
Malá Bělá | 7.37 | 7.37 | |||
Bakov nad Jizerou | 7.41 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci