Os 5911 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmteeo294 + BDsee454 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 15.09 | 4 | |||
Hlízov | 15.15 | 15.16 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 15.19 | 15.20 | 2/1 | ||
Církvice | 15.23 | 15.23 | |||
Třebešice | 15.24 | 15.25 | |||
Čáslav | 15.30 | 15.31 | 2 | ||
Horky u Čáslavi | 15.36 | 15.37 | |||
Golčův Jeníkov | 15.41 | 15.42 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 15.45 | 15.46 | |||
Vlkaneč | 15.53 | 15.54 | 3 | ||
Nová Ves u Leštiny | 15.57 | 15.57 | |||
Leština u Světlé | 16.01 | 16.02 | 3 | ||
Sázavka | 16.07 | 16.07 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 16.13 | 16.13 | |||
Světlá nad Sázavou | 16.17 | 16.18 | 6 | ||
Pohleď | 16.21 | 16.22 | |||
Okrouhlice | 16.25 | 16.26 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 16.30 | 16.31 | |||
Havlíčkův Brod | 16.36 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci