Os 5853 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.55 | II./3 | |||
Praha-Vysočany | 20.02 | 20.03 | 1 | ||
Praha-Horní Počernice | 20.10 | 20.11 | 1/3 | ||
Zeleneč | 20.15 | 20.15 | |||
Čelákovice | 20.23 | 20.24 | 5 | ||
Čelákovice-Jiřina | 20.26 | 20.26 | |||
Lysá nad Labem | 20.32 | 20.33 | 2 | ||
Ostrá | 20.36 | 20.36 | |||
Stratov | 20.38 | 20.38 | |||
Kostomlaty nad Labem | 20.42 | 20.42 | 3 | ||
Kamenné Zboží | 20.45 | 20.45 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 20.50 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci