Os 5623 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 8.03 | 1 | |||
Hradec Králové zastávka | 8.06 | 8.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 8.09 | 8.10 | 2 | ||
Blešno | 8.14 | 8.15 | |||
Třebechovice pod Orebem | 8.18 | 8.19 | 3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 8.23 | 8.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 8.27 | 8.32 | 2 | ||
Žďár nad Orlicí | 8.36 | 8.37 | |||
Borohrádek | 8.39 | 8.40 | |||
Čermná nad Orlicí | 8.45 | 8.50 | 1 | ||
Plchůvky | 8.53 | 8.53 | |||
Újezd u Chocně | 8.55 | 8.56 | 3 | ||
Choceň | 9.02 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci