Os 5418 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 19.35 | Chlumecké 1 | |||
Bělá u Staré Paky | 19.40 | 19.40 | |||
Libštát | 19.44 | 19.44 | |||
Košťálov | 19.47 | 19.48 | 2 | ||
Nedvězí | 19.52 | 19.52 | |||
Semily | 19.56 | 19.59 | 2 | ||
Železný Brod | 20.05 | 20.06 | 2 | ||
Líšný | 20.11 | 20.11 | |||
Malá Skála | 20.14 | 20.15 | 3 | ||
Dolánky | 20.21 | 20.21 | |||
Turnov | 20.25 | 20.40 | 1/1 | ||
Doubí u Turnova | 20.45 | 20.45 | |||
Sychrov | 20.49 | 20.49 | 3 | ||
Sedlejovice | 20.51 | 20.51 | |||
Hodkovice nad Mohelkou | 20.56 | 20.58 | 2 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 21.04 | 21.05 | 3 | ||
Rádlo | 21.10 | 21.10 | |||
Jeřmanice | 21.13 | 21.13 | 3 | ||
Pilínkov | 21.19 | 21.19 | |||
Liberec | 21.25 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci