Os 5404 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 7.01 | Chlumecké 1 | |||
Bělá u Staré Paky | 7.05 | 7.05 | |||
Libštát | 7.09 | 7.09 | |||
Košťálov | 7.12 | 7.19 | 2 | ||
Nedvězí | 7.23 | 7.23 | |||
Semily | 7.27 | 7.28 | 2 | ||
Železný Brod | 7.34 | 7.51 | 1 | ||
Líšný | 7.55 | 7.55 | |||
Malá Skála | 7.58 | 7.59 | 3 | ||
Dolánky | 8.05 | 8.05 | |||
Turnov | 8.09 | 8.40 | 1/1 | ||
Doubí u Turnova | 8.45 | 8.45 | |||
Sychrov | 8.49 | 8.49 | 3 | ||
Sedlejovice | 8.51 | 8.51 | |||
Hodkovice nad Mohelkou | 8.56 | 8.58 | 2 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 9.04 | 9.05 | 3 | ||
Rádlo | 9.10 | 9.10 | |||
Jeřmanice | 9.13 | 9.13 | 3 | ||
Pilínkov | 9.19 | 9.19 | |||
Liberec | 9.25 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci