Os 5377 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 21.28 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 21.31 | 21.39 | 2 | ||
Pardubice závodiště | 21.42 | 21.42 | |||
Staré Jesenčany | 21.46 | 21.46 | |||
Medlešice | 21.50 | 21.50 | |||
Chrudim zastávka | 21.53 | 21.53 | |||
Chrudim | 21.55 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci