Os 5309 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.37 | 4 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 13.40 | 13.42 | 2 | ||
Pardubice závodiště | 13.45 | 13.45 | |||
Staré Jesenčany | 13.49 | 13.49 | |||
Medlešice | 13.53 | 13.55 | 1 | ||
Chrudim zastávka | 13.58 | 13.58 | |||
Chrudim | 14.00 | 14.02 | 3 | ||
Slatiňany | 14.06 | 14.07 | 4 | ||
Zaječice | 14.12 | 14.12 | |||
Chrast u Chrudimi | 14.15 | 14.16 | 4 | ||
Horka u Chrudimi | 14.20 | 14.20 | |||
Vrbatův Kostelec | 14.26 | 14.26 | |||
Prosetín | 14.30 | 14.30 | |||
Žďárec u Skutče | 14.33 | 14.33 | 4 | ||
Pokřikov | 14.40 | 14.40 | |||
Vojtěchov | 14.43 | 14.43 | |||
Holetín | 14.47 | 14.47 | |||
Hlinsko v Čechách | 14.52 | 15.06 | 2 | ||
Vítanov | 15.09 | 15.09 | |||
Stružinec | 15.15 | 15.15 | |||
Ždírec nad Doubravou | 15.20 | 15.21 | 3 | ||
Sobíňov | 15.25 | 15.25 | |||
Bílek | 15.28 | 15.28 | |||
Chotěboř | 15.33 | 15.34 | 3 | ||
Rozsochatec | 15.41 | 15.41 | 2 | ||
Břevnice | 15.46 | 15.46 | |||
Havlíčkův Brod | 15.53 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci