Os 5238 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 22.43 | 3 | |||
Hradec Králové-Kukleny | 22.45 | 22.45 | |||
Praskačka | 22.50 | 22.50 | |||
Lhota pod Libčany | 22.53 | 22.53 | |||
Dobřenice | 22.56 | 22.57 | |||
Kratonohy | 23.01 | 23.01 | |||
Káranice | 23.04 | 23.05 | 3 | ||
Nové Město nad Cidlinou | 23.09 | 23.10 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 23.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci