Os 5231 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 15.50 | ||||
Nové Město nad Cidlinou | 15.53 | 15.54 | |||
Káranice | 15.58 | 16.00 | 2 | ||
Dobřenice | 16.06 | 16.06 | |||
Lhota pod Libčany | 16.09 | 16.09 | |||
Praskačka | 16.13 | 16.16 | |||
Hradec Králové-Kukleny | 16.21 | 16.22 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci