Os 5164 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 16.01 | 3 | |||
Újezd u Chocně | 16.06 | 16.07 | 3 | ||
Plchůvky | 16.09 | 16.09 | |||
Čermná nad Orlicí | 16.12 | 16.13 | 2 | ||
Borohrádek | 16.18 | 16.19 | |||
Žďár nad Orlicí | 16.21 | 16.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 16.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci