SC 516 „SC PENDOLINO“ | |
Řazení vlaku: 682-Bmpz + 082-Bmpz + 684-Bmpz + 084-Bmpz + 683-BRmpz + 081-Ampz + 681-Bmpz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 5.11 | 2 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 5.17 | 5.19 | |||
Ostrava-Svinov | 5.26 | 5.28 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.13 | 6.15 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 7.27 | 7.28 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.27 | 8.40 | 1/1 | ||
Praha-Smíchov | 8.47 | 8.49 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 10.06 | 10.08 | 1v | ||
Stříbro | 10.28 | 10.29 | 2/3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 10.46 | 10.47 | 2/2 | ||
Mariánské Lázně | 10.55 | 10.56 | 2/3 | ||
Cheb | 11.14 | 11.16 | 1 | ||
Františkovy Lázně | 11.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci