Os 5153 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hronov | 15.12 | 1 | |||
Velké Poříčí | 15.14 | 15.14 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 15.18 | 15.18 | |||
Náchod-Běloves | 15.20 | 15.20 | |||
Náchod | 15.23 | 15.24 | 1/1 | ||
Náchod zastávka | 15.26 | 15.27 | |||
Václavice | 15.32 | 15.33 | 3 | ||
Nové Město nad Metují | 15.39 | 15.43 | 1 | ||
Černčice | 15.47 | 15.47 | |||
Bohuslavice nad Metují | 15.49 | 15.50 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 15.53 | 15.53 | |||
Pohoří | 15.57 | 15.57 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 15.59 | 16.00 | 3 | ||
Očelice | 16.05 | 16.05 | |||
Bolehošť | 16.08 | 16.09 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 16.17 | 16.32 | 3 | ||
Lípa nad Orlicí | 16.35 | 16.35 | |||
Čestice | 16.39 | 16.39 | |||
Častolovice | 16.42 | 16.45 | 2 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 16.48 | 16.49 | |||
Kostelec nad Orlicí | 16.51 | 16.51 | 3 | ||
Doudleby nad Orlicí | 16.55 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci