Vlak Os 5049 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 13.36 | 1 | |||
Brandýs nad Orlicí | 13.43 | 13.44 | |||
Ústí nad Orlicí | 13.58 | 13.59 | praľské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 14.01 | 14.02 | |||
Dlouhá Třebová | 14.09 | 14.15 | 2 | ||
Česká Třebová | 14.23 | 3 |
jede 6.XII.;
historický parní vlak, globální cena
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci