Os 5041 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 4.14 | 1 | |||
Brandýs nad Orlicí | 4.18 | 4.19 | |||
Bezpráví | 4.22 | 4.22 | |||
Ústí nad Orlicí | 4.28 | 4.29 | praľské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 4.31 | 4.32 | |||
Dlouhá Třebová | 4.35 | 4.35 | 2 | ||
Česká Třebová | 4.41 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci