Os 5024 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 7.57 | 3 | |||
Dlouhá Třebová | 8.02 | 8.02 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 8.06 | 8.06 | |||
Ústí nad Orlicí | 8.09 | 8.10 | praľské/1 | ||
Bezpráví | 8.16 | 8.16 | |||
Brandýs nad Orlicí | 8.19 | 8.20 | |||
Choceň | 8.25 | 8.30 | 2 | ||
Sruby | 8.33 | 8.33 | |||
Dobříkov u Chocně | 8.36 | 8.36 | |||
Zámrsk | 8.38 | 8.45 | 2 | ||
Sedlíšťka | 8.48 | 8.49 | |||
Uhersko | 8.52 | 8.53 | 2 | ||
Moravany | 8.57 | 8.58 | 2 | ||
Kostěnice | 9.01 | 9.01 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 9.05 | 9.05 | |||
Pardubice-Pardubičky | 9.07 | 9.08 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 9.11 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci