Os 5013 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 17.42 | 2 | |||
Kolín dílny | 17.44 | 17.44 | |||
Starý Kolín | 17.48 | 17.48 | |||
Záboří nad Labem | 17.52 | 17.52 | 1/2 | ||
Týnec nad Labem | 17.54 | 17.54 | |||
Kojice | 17.57 | 17.57 | |||
Chvaletice | 17.59 | 17.59 | |||
Řečany nad Labem | 18.03 | 18.06 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 18.09 | 18.09 | |||
Přelouč | 18.13 | 18.14 | 1/3 | ||
Valy u Přelouče | 18.17 | 18.17 | |||
Pardubice-Opočínek | 18.20 | 18.21 | |||
Pardubice-Svítkov | 18.24 | 18.24 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.27 | 18.36 | 4 | ||
Pardubice-Pardubičky | 18.38 | 18.39 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 18.41 | 18.41 | |||
Kostěnice | 18.45 | 18.48 | 2 | ||
Moravany | 18.51 | 18.56 | 1/1 | ||
Uhersko | 19.00 | 19.00 | 1 | ||
Sedlíšťka | 19.03 | 19.04 | |||
Zámrsk | 19.07 | 19.07 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 19.09 | 19.09 | |||
Sruby | 19.12 | 19.12 | |||
Choceň | 19.16 | 19.20 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 19.24 | 19.25 | |||
Bezpráví | 19.28 | 19.28 | |||
Ústí nad Orlicí | 19.34 | 19.35 | praľské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 19.37 | 19.37 | |||
Dlouhá Třebová | 19.41 | 19.41 | 2 | ||
Česká Třebová | 19.51 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci