Os 5011 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 14.39 | 2 | |||
Kolín dílny | 14.41 | 14.41 | |||
Starý Kolín | 14.45 | 14.45 | |||
Záboří nad Labem | 14.49 | 14.52 | 1/2 | ||
Týnec nad Labem | 14.54 | 14.54 | |||
Kojice | 14.57 | 14.57 | |||
Chvaletice | 14.59 | 14.59 | |||
Řečany nad Labem | 15.03 | 15.06 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 15.09 | 15.09 | |||
Přelouč | 15.13 | 15.14 | 1/3 | ||
Valy u Přelouče | 15.17 | 15.17 | |||
Pardubice-Opočínek | 15.20 | 15.21 | |||
Pardubice-Svítkov | 15.24 | 15.24 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.27 | 15.43 | 4 | ||
Pardubice-Pardubičky | 15.45 | 15.46 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 15.48 | 15.48 | |||
Kostěnice | 15.52 | 15.53 | 2 | ||
Moravany | 15.56 | 15.57 | 1/2 | ||
Uhersko | 16.01 | 16.01 | 1 | ||
Sedlíšťka | 16.04 | 16.05 | |||
Zámrsk | 16.08 | 16.08 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 16.10 | 16.10 | |||
Sruby | 16.13 | 16.13 | |||
Choceň | 16.17 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci