Os 5006 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 11.57 | 3 | |||
Dlouhá Třebová | 12.02 | 12.02 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 12.06 | 12.06 | |||
Ústí nad Orlicí | 12.09 | 12.10 | praľské/1 | ||
Bezpráví | 12.16 | 12.16 | |||
Brandýs nad Orlicí | 12.19 | 12.20 | |||
Choceň | 12.25 | 12.37 | 2 | ||
Sruby | 12.40 | 12.40 | |||
Dobříkov u Chocně | 12.43 | 12.43 | |||
Zámrsk | 12.45 | 12.45 | 2 | ||
Sedlíšťka | 12.48 | 12.49 | |||
Uhersko | 12.52 | 12.53 | 2 | ||
Moravany | 12.57 | 12.58 | 2 | ||
Kostěnice | 13.01 | 13.01 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 13.05 | 13.05 | |||
Pardubice-Pardubičky | 13.07 | 13.08 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 13.11 | 13.20 | 3 | ||
Pardubice-Svítkov | 13.23 | 13.23 | |||
Pardubice-Opočínek | 13.26 | 13.27 | |||
Valy u Přelouče | 13.30 | 13.30 | |||
Přelouč | 13.33 | 13.40 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 13.43 | 13.43 | |||
Řečany nad Labem | 13.46 | 13.47 | 1/1 | ||
Chvaletice | 13.50 | 13.51 | |||
Kojice | 13.53 | 13.53 | |||
Týnec nad Labem | 13.56 | 13.56 | |||
Záboří nad Labem | 13.58 | 14.01 | 2 | ||
Starý Kolín | 14.04 | 14.05 | |||
Kolín dílny | 14.08 | 14.09 | |||
Kolín | 14.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci