Os 4947 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 16.15 | 3/1 | |||
Hradčany | 16.17 | 16.17 | |||
Čebín | 16.20 | 16.20 | |||
Kuřim | 16.25 | 16.26 | 2/1 | ||
Česká | 16.29 | 16.30 | |||
Brno-Řečkovice | 16.34 | 16.34 | |||
Brno-Královo Pole | 16.37 | 16.38 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 16.40 | 16.41 | |||
Brno-Židenice | 16.47 | 16.47 | |||
Brno hlavní nádraží | 16.52 | 16.54 | I | ||
Modřice | 17.01 | 17.03 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 17.06 | 17.07 | |||
Rajhrad | 17.09 | 17.10 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 17.13 | 17.13 | |||
Hrušovany u Brna | 17.16 | 17.17 | 2 | ||
Žabčice | 17.19 | 17.20 | |||
Vranovice | 17.26 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci