Os 4816 | |
Řazení vlaku: 750.7 + BDsee454 + Bdmteeo294 + BDsee454 + Bdmteeo294 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.39 | V | |||
Brno-Horní Heršpice | 15.43 | 15.44 | 6 | ||
Střelice dolní | 15.52 | 15.53 | |||
Střelice | 15.55 | 15.57 | 1 | ||
Omice | 16.00 | 16.01 | |||
Tetčice | 16.04 | 16.05 | 3 | ||
Rosice u Brna | 16.08 | 16.09 | |||
Zastávka u Brna | 16.12 | 16.16 | 2 | ||
Vysoké Popovice | 16.24 | 16.25 | |||
Rapotice | 16.30 | 16.31 | 3 | ||
Kralice nad Oslavou | 16.36 | 16.37 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 16.44 | 16.47 | 1 | ||
Studenec | 16.55 | 16.58 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 17.06 | 17.06 | |||
Třebíč | 17.15 | 17.25 | 2 | ||
Třebíč-Borovina | 17.28 | 17.29 | |||
Krahulov | 17.34 | 17.34 | 3 | ||
Okříšky | 17.41 | 17.42 | 1/2 | ||
Číchov | 17.47 | 17.48 | |||
Bransouze | 17.52 | 17.55 | 2 | ||
Dolní Smrčné | 17.58 | 17.59 | |||
Přímělkov | 18.02 | 18.02 | |||
Bítovčice | 18.05 | 18.06 | |||
Luka nad Jihlavou | 18.08 | 18.09 | 3 | ||
Malý Beranov | 18.17 | 18.17 | |||
Jihlava | 18.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci