Os 4763 | |
Řazení vlaku: 363_najbrt + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 18.46 | 4 | |||
Semanín | 18.50 | 18.51 | |||
Opatov | 18.54 | 18.55 | 4 | ||
Opatovec | 18.57 | 18.58 | |||
Svitavy | 19.01 | 19.02 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 19.04 | 19.05 | |||
Hradec nad Svitavou | 19.08 | 19.08 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 19.14 | 19.14 | |||
Březová nad Svitavou | 19.17 | 19.17 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 19.19 | 19.19 | |||
Rozhraní | 19.22 | 19.22 | |||
Letovice | 19.28 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci