Os 4749 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 14.43 | 1/3 | |||
Doubravice nad Svitavou | 14.48 | 14.49 | |||
Rájec-Jestřebí | 14.52 | 14.57 | 1 | ||
Dolní Lhota | 14.59 | 15.00 | |||
Blansko město | 15.03 | 15.04 | |||
Blansko | 15.05 | 15.06 | 2 | ||
Adamov zastávka | 15.12 | 15.12 | |||
Adamov | 15.14 | 15.14 | 4 | ||
Bílovice nad Svitavou | 15.21 | 15.21 | |||
Brno-Židenice | 15.27 | 15.27 | |||
Brno hlavní nádraží | 15.32 | 15.35 | III | ||
Brno-Chrlice | 15.44 | 15.45 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 15.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci