Os 4732 | |
Řazení vlaku: 640 + 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 20.02 | II | |||
Brno-Židenice | 20.05 | 20.06 | |||
Bílovice nad Svitavou | 20.12 | 20.12 | |||
Babice nad Svitavou | 20.17 | 20.17 | |||
Adamov | 20.20 | 20.21 | 3 | ||
Adamov zastávka | 20.24 | 20.24 | |||
Blansko | 20.30 | 20.31 | 1/2 | ||
Blansko město | 20.33 | 20.34 | |||
Dolní Lhota | 20.37 | 20.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 20.40 | 20.40 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 20.43 | 20.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 20.48 | 20.49 | 2 | ||
Svitávka | 20.51 | 20.52 | |||
Zboněk | 20.55 | 20.55 | |||
Letovice zastávka | 20.57 | 20.58 | |||
Letovice | 21.01 | 21.02 | 3 | ||
Rozhraní | 21.07 | 21.07 | |||
Moravská Chrastová | 21.10 | 21.10 | |||
Březová nad Svitavou | 21.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci