Os 4700 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 4.34 | II | |||
Brno-Židenice | 4.37 | 4.38 | |||
Bílovice nad Svitavou | 4.44 | 4.44 | |||
Adamov | 4.50 | 4.51 | 3 | ||
Adamov zastávka | 4.53 | 4.53 | |||
Blansko | 4.59 | 5.00 | 1/2 | ||
Blansko město | 5.01 | 5.02 | |||
Dolní Lhota | 5.05 | 5.05 | |||
Rájec-Jestřebí | 5.08 | 5.08 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 5.11 | 5.11 | |||
Skalice nad Svitavou | 5.16 | 5.17 | 2 | ||
Svitávka | 5.19 | 5.20 | |||
Zboněk | 5.23 | 5.23 | |||
Letovice zastávka | 5.25 | 5.26 | |||
Letovice | 5.30 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci