Os 4667 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vranovice | 23.43 | 2 | |||
Pouzdřany | 23.46 | 23.46 | |||
Popice | 23.49 | 23.50 | |||
Šakvice | 23.53 | 23.53 | 4 | ||
Zaječí | 23.59 | 23.59 | 2/2 | ||
Rakvice | 0.03 | 0.03 | |||
Podivín | 0.07 | 0.08 | 2/4 | ||
Ladná | 0.11 | 0.11 | |||
Břeclav | 0.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci