Os 4640 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 4.35 | 4 | |||
Ladná | 4.41 | 4.42 | |||
Podivín | 4.45 | 4.46 | 3 | ||
Rakvice | 4.49 | 4.49 | |||
Zaječí | 4.52 | 4.53 | 3 | ||
Šakvice | 4.58 | 4.59 | 3/3 | ||
Popice | 5.02 | 5.02 | |||
Pouzdřany | 5.05 | 5.06 | |||
Vranovice | 5.09 | 5.10 | 1/2 | ||
Hrušovany u Brna | 5.15 | 5.16 | 1/4 | ||
Rajhrad | 5.20 | 5.21 | |||
Modřice | 5.25 | 5.26 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 5.33 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci