EN 445 „Slovakia“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + WLAB10ou + Bc10mnouz + B11mnouz + WLAB822 + 2xWLABmee62 + WLAB/WLABmee62 + Bcmh + 2xWLABmee62 + DDm/DDm915 + DDm915 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 21.53 | 6 | |||
Kolín | 22.43 | 22.46 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 23.09 | 23.12 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 0.34 | 0.37 | |||
Žilina | 3.54 | 4.23 | 3. | ||
Ostrava hlavní nádraží | 1.37 | 1.39 | |||
Ružomberok | 5.05 | 5.08 | 3 | ||
Bohumín | 1.45 | 2.29 | 3 | ||
Liptovský Mikuláš | 5.26 | 5.31 | 2 | ||
Poprad-Tatry | 6.12 | 6.22 | 1. | ||
Spišská Nová Ves | 6.39 | 6.41 | 2 | ||
Kysak | 7.19 | 7.27 | 8 | ||
Košice | 7.41 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci