R 442 „Šírava“ | |
Řazení vlaku: 754_b + WLAB + Bcmz834/Bc833 + WLABmee823 + WLAB822 + Bcmz834 + AB349 + BDs449 + 2xB249 + 2xWLABmee62 + 2xDDm915 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humenné | 19.28 | 5 | |||
Strážske | 19.37 | 19.38 | 2 | ||
Michalovce | 19.49 | 19.50 | 3 | ||
Bánovce nad Ondavou | 19.59 | 20.01 | 4 | ||
Trebišov | 20.11 | 20.23 | nástupište | ||
Košice | 21.10 | 22.08 | 1./11 | ||
Kysak | 22.20 | 22.22 | 7 | ||
Margecany | 22.36 | 22.38 | 6 | ||
Spišská Nová Ves | 23.03 | 23.05 | 3 | ||
Poprad-Tatry | 23.23 | 23.26 | 2. | ||
Štrba | 23.40 | 23.42 | 2 | ||
Liptovský Mikuláš | 0.08 | 0.10 | 3 | ||
Třinec (Trzyniec) | 2.23 | 2.24 | 2 | ||
Ružomberok | 0.27 | 0.29 | 4 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 2.31 | 2.34 | 2 | ||
Kraľovany | 0.43 | 0.44 | 5 | ||
Karviná hlavní nádraží | 2.52 | 2.53 | 2 | ||
Vrútky | 0.57 | 0.59 | 2. | ||
Bohumín | 3.07 | 3.37 | 2 | ||
Žilina | 1.15 | 1.35 | 2. | ||
Ostrava hlavní nádraží | 3.44 | 3.46 | |||
Čadca | 2.00 | 2.03 | 3. | ||
Ostrava-Svinov | 3.53 | 3.55 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 4.49 | 4.52 | |||
Zábřeh na Moravě | 5.16 | 5.18 | 2 | ||
Česká Třebová | 5.42 | 5.44 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.23 | 6.30 | 3 | ||
Kolín | 6.53 | 6.54 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.37 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci