Os 4351 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 6.30 | 2 | |||
Kunovice | 6.33 | 6.36 | 3 | ||
Vésky | 6.40 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 6.43 | ||||
Hradčovice | 6.48 | 2 | |||
Havřice | 6.54 | ||||
Uherský Brod | 6.57 | 7.05 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 7.09 | 7.12 | 2 | ||
Polichno | 7.18 | ||||
Biskupice u Luhačovic | 7.20 | ||||
Luhačovice | 7.26 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci