Os 4304 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vlárský průsmyk | 6.54 | 3 | |||
Svatý Štěpán | 6.56 | 6.56 | |||
Bylnice | 7.00 | 7.02 | 2/3 | ||
Popov | 7.06 | 7.07 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 7.12 | 7.13 | 3 | ||
Divnice | 7.15 | 7.15 | |||
Slavičín | 7.19 | 7.19 | 3 | ||
Hostětín | 7.24 | 7.24 | |||
Pitín zastávka | 7.31 | 7.31 | |||
Bojkovice město | 7.35 | ||||
Bojkovice | 7.37 | 7.45 | 2/3 | ||
Záhorovice | 7.48 | ||||
Nezdenice | 7.52 | 3 | |||
Šumice | 7.55 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 7.59 | 8.00 | 4 | ||
Uherský Brod | 8.04 | 8.06 | 3 | ||
Havřice | 8.09 | ||||
Hradčovice | 8.15 | 2 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 8.20 | ||||
Vésky | 8.23 | ||||
Kunovice | 8.26 | 8.27 | 5 | ||
Uherské Hradiště | 8.30 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci