Os 4303 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 + 2xBtax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 5.20 | 2 | |||
Uherský Ostroh | 5.24 | 2 | |||
Ostrožská Nová Ves | 5.29 | 3 | |||
Kunovice zastávka | 5.34 | ||||
Kunovice | 5.36 | 5.46 | 2 | ||
Vésky | 5.50 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 5.53 | ||||
Hradčovice | 5.58 | 2 | |||
Havřice | 6.04 | ||||
Uherský Brod | 6.07 | 6.12 | 2 | ||
Újezdec u Luhačovic | 6.16 | 6.17 | 3 | ||
Šumice | 6.21 | ||||
Nezdenice | 6.28 | 2 | |||
Záhorovice | 6.31 | ||||
Bojkovice | 6.34 | 6.35 | 2/3 | ||
Bojkovice město | 6.39 | ||||
Pitín zastávka | 6.43 | 6.44 | |||
Hostětín | 6.52 | 6.52 | |||
Slavičín | 6.57 | 7.00 | 3 | ||
Divnice | 7.03 | 7.04 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 7.06 | 7.13 | 2 | ||
Popov | 7.19 | 7.20 | |||
Bylnice | 7.25 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci