Os 4258 | |
Řazení vlaku: 2x809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 8.02 | 2/3 | |||
Lužice | 8.07 | 8.07 | 2/4 | ||
Moravská Nová Ves | 8.12 | 8.12 | 2/2 | ||
Hrušky zastávka | 8.16 | 8.16 | |||
Břeclav | 8.25 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci