Os 4218 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 12.44 | 1 | |||
Horní Moštěnice | 12.47 | 12.48 | |||
Říkovice | 12.51 | 1/2 | |||
Břest | 12.54 | 12.55 | |||
Hulín | 12.58 | 13.01 | 3/3 | ||
Záhlinice | 13.04 | ||||
Tlumačov | 13.08 | 1 | |||
Otrokovice | 13.12 | 13.14 | 2/4 | ||
Napajedla | 13.18 | 2/3 | |||
Spytihněv | 13.21 | ||||
Huštěnovice | 13.25 | 2 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.29 | 13.33 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 13.36 | ||||
Nedakonice | 13.39 | 2 | |||
Moravský Písek zastávka | 13.42 | 13.43 | |||
Moravský Písek | 13.45 | 13.46 | 1/3 | ||
Bzenec přívoz | 13.50 | 13.51 | 1/1 | ||
Rohatec | 13.57 | 13.58 | 3 | ||
Rohatec zastávka | 14.00 | 14.00 | |||
Hodonín | 14.04 | 14.06 | 3 | ||
Lužice | 14.10 | 14.10 | 2/4 | ||
Moravská Nová Ves | 14.13 | 14.14 | 2/2 | ||
Hrušky zastávka | 14.17 | 14.18 | |||
Břeclav | 14.25 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci