Os 4215 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 8.35 | 4 | |||
Hrušky zastávka | 8.43 | 8.43 | |||
Moravská Nová Ves | 8.46 | 8.47 | 3 | ||
Lužice | 8.50 | 8.50 | 3 | ||
Hodonín | 8.54 | 8.56 | 2/3 | ||
Rohatec zastávka | 8.59 | 9.00 | |||
Rohatec | 9.02 | 9.03 | 2/3 | ||
Bzenec přívoz | 9.08 | 9.09 | 1/1 | ||
Moravský Písek | 9.13 | 9.16 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 9.18 | 9.18 | |||
Nedakonice | 9.22 | 1/2 | |||
Kostelany nad Moravou | 9.25 | ||||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.28 | 9.30 | 1/3 | ||
Huštěnovice | 9.34 | 1/3 | |||
Spytihněv | 9.37 | ||||
Napajedla | 9.40 | 1/2 | |||
Otrokovice | 9.44 | 9.46 | 1/3 | ||
Tlumačov | 9.50 | 2 | |||
Záhlinice | 9.54 | ||||
Hulín | 9.57 | 10.05 | 1/1 | ||
Břest | 10.08 | 10.08 | |||
Říkovice | 10.11 | 2 | |||
Horní Moštěnice | 10.14 | 10.15 | |||
Přerov | 10.19 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci