Os 4214 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 9.44 | 1 | |||
Horní Moštěnice | 9.47 | 9.48 | |||
Říkovice | 9.51 | 1/2 | |||
Břest | 9.54 | 9.55 | |||
Hulín | 9.58 | 10.04 | 3/3 | ||
Záhlinice | 10.07 | ||||
Tlumačov | 10.10 | 1 | |||
Otrokovice | 10.14 | 10.16 | 2/4 | ||
Napajedla | 10.20 | 2/3 | |||
Spytihněv | 10.23 | ||||
Huštěnovice | 10.27 | 2 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 10.30 | 10.33 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 10.36 | ||||
Nedakonice | 10.39 | 2 | |||
Moravský Písek zastávka | 10.42 | 10.43 | |||
Moravský Písek | 10.45 | 10.46 | 1/3 | ||
Bzenec přívoz | 10.50 | 10.51 | 3/4 | ||
Rohatec | 10.57 | 10.58 | 3 | ||
Rohatec zastávka | 11.00 | 11.00 | |||
Hodonín | 11.04 | 11.06 | 3 | ||
Lužice | 11.10 | 11.10 | 2/4 | ||
Moravská Nová Ves | 11.13 | 11.14 | 2/2 | ||
Hrušky zastávka | 11.17 | 11.18 | |||
Břeclav | 11.25 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci