Os 4213 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 6.35 | 4 | |||
Hrušky zastávka | 6.43 | 6.43 | |||
Moravská Nová Ves | 6.46 | 6.47 | 3 | ||
Lužice | 6.50 | 6.50 | 3 | ||
Hodonín | 6.54 | 6.56 | 2/3 | ||
Rohatec zastávka | 6.59 | 7.00 | |||
Rohatec | 7.02 | 7.03 | 2/3 | ||
Bzenec přívoz | 7.08 | 7.09 | 1/1 | ||
Moravský Písek | 7.13 | 7.14 | 1/3 | ||
Moravský Písek zastávka | 7.16 | 7.16 | |||
Nedakonice | 7.20 | 1/2 | |||
Kostelany nad Moravou | 7.23 | ||||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.26 | 7.33 | 1/3 | ||
Huštěnovice | 7.37 | 1/3 | |||
Spytihněv | 7.40 | ||||
Napajedla | 7.43 | 1/2 | |||
Otrokovice | 7.48 | 7.55 | 1/2 | ||
Tlumačov | 8.00 | 2 | |||
Záhlinice | 8.03 | ||||
Hulín | 8.06 | 8.07 | 1/2 | ||
Břest | 8.10 | 8.10 | |||
Říkovice | 8.13 | 2 | |||
Horní Moštěnice | 8.16 | 8.17 | |||
Přerov | 8.21 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci