Os 4209/8 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 20.35 | 4 | |||
Hrušky zastávka | 20.43 | 20.43 | |||
Moravská Nová Ves | 20.46 | 20.47 | 3 | ||
Lužice | 20.50 | 20.50 | 3 | ||
Hodonín | 20.54 | 20.56 | 2/3 | ||
Rohatec zastávka | 20.59 | 21.00 | |||
Rohatec | 21.02 | 21.03 | 2/3 | ||
Bzenec přívoz | 21.08 | 21.09 | 1/1 | ||
Moravský Písek | 21.13 | 21.16 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 21.18 | 21.18 | |||
Nedakonice | 21.22 | 1/2 | |||
Kostelany nad Moravou | 21.25 | ||||
Staré Město u Uherského Hradiště | 21.28 | 21.32 | 1/3 | ||
Huštěnovice | 21.36 | 1/3 | |||
Spytihněv | 21.39 | ||||
Napajedla | 21.42 | 1/2 | |||
Otrokovice | 21.46 | 22.10 | 1/3 | ||
Tlumačov | 22.14 | 2 | |||
Záhlinice | 22.18 | ||||
Hulín | 22.20 | 22.22 | 1/2 | ||
Břest | 22.25 | 22.25 | |||
Říkovice | 22.28 | 2 | |||
Horní Moštěnice | 22.31 | 22.32 | |||
Přerov | 22.36 | 22.38 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 22.43 | 22.43 | |||
Brodek u Přerova | 22.46 | 22.47 | 1/2 | ||
Grygov | 22.52 | 2 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 22.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci