Os 4203/2 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 4.24 | ||||
Grygov | 4.29 | ||||
Brodek u Přerova | 4.34 | 4.34 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 4.37 | 4.37 | |||
Přerov | 4.43 | 4.46 | 2 | ||
Horní Moštěnice | 4.49 | 4.50 | |||
Říkovice | 4.53 | 1/2 | |||
Břest | 4.56 | 4.57 | |||
Hulín | 5.00 | 5.01 | 3/3 | ||
Záhlinice | 5.04 | ||||
Tlumačov | 5.08 | 1 | |||
Otrokovice | 5.12 | 5.14 | 2/4 | ||
Napajedla | 5.18 | 2/3 | |||
Spytihněv | 5.21 | ||||
Huštěnovice | 5.25 | 2 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 5.29 | 5.33 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 5.36 | ||||
Nedakonice | 5.39 | 2 | |||
Moravský Písek zastávka | 5.42 | 5.43 | |||
Moravský Písek | 5.45 | 5.46 | 1/3 | ||
Bzenec přívoz | 5.50 | 5.51 | 1/1 | ||
Rohatec | 5.57 | 5.58 | 3 | ||
Rohatec zastávka | 6.00 | 6.00 | |||
Hodonín | 6.04 | 6.06 | 3 | ||
Lužice | 6.10 | 6.10 | 2/4 | ||
Moravská Nová Ves | 6.13 | 6.14 | 2/2 | ||
Hrušky zastávka | 6.17 | 6.18 | |||
Břeclav | 6.25 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci