Os 4152 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nemotice | 17.11 | 2 | |||
Brankovice | 17.15 | 17.16 | |||
Nesovice | 17.20 | 17.21 | 4 | ||
Nevojice | 17.24 | 17.25 | |||
Bučovice | 17.29 | 17.30 | 3 | ||
Marefy | 17.33 | 17.33 | |||
Křižanovice | 17.36 | 17.37 | |||
Slavkov u Brna | 17.42 | 17.43 | 3 | ||
Křenovice dolní nádraží | 17.47 | 17.48 | |||
Blažovice | 17.54 | 17.54 | 4 | ||
Šlapanice | 18.00 | 18.01 | 3 | ||
Brno-Slatina | 18.05 | 18.06 | 3 | ||
Brno-Židenice | 18.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci