R 407 „Chopin“ | |
Řazení vlaku: EP09 + WLAB10mnouz + 2xBcmz61 + Bmz61 + B11mnouz + Bc/Bc10mnouz + WLAB/WLABou + B11mnouz + Bc10mnouz + WLAB10ou Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Warszawa Wschodnia | 20.07 | ||||
Warszawa Centralna | 20.15 | 20.20 | |||
Warszawa Zachodnia | 20.24 | 20.26 | |||
Zawiercie | 23.03 | 23.05 | |||
Sosnowiec Główny | 23.36 | 23.38 | |||
Katowice | 23.48 | 23.53 | |||
Zebrzydowice | 0.51 | 0.53 | |||
Bohumín | 1.11 | 2.10 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 2.17 | 2.19 | |||
Ostrava-Svinov | 2.26 | 2.29 | 3 | ||
Přerov | 3.09 | 3.11 | |||
Otrokovice | 3.27 | 3.28 | 2/4 | ||
Břeclav | 4.05 | 4.49 | 2 | ||
Hohenau | 5.01 | 5.02 | 3 | ||
Wien Meidling | 6.17 | 6.19 | 7 | ||
Wien Westbahnhof | 6.34 | 11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci