Os 4069 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + Bfhpvee295 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blansko | 18.17 | 2 | |||
Adamov zastávka | 18.23 | 18.23 | |||
Adamov | 18.25 | 18.25 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 18.28 | 18.29 | |||
Bílovice nad Svitavou | 18.33 | 18.34 | |||
Brno-Židenice | 18.40 | 18.40 | |||
Brno hlavní nádraží | 18.45 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci