Os 4038 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vyškov na Moravě | 11.03 | 3 | |||
Hoštice-Heroltice | 11.08 | 11.08 | |||
Ivanovice na Hané | 11.11 | 11.13 | 3 | ||
Chvalkovice na Hané | 11.16 | 11.16 | |||
Nezamyslice | 11.20 | 11.23 | 3 | ||
Němčice nad Hanou | 11.27 | 11.29 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 11.31 | 11.32 | |||
Kojetín | 11.35 | 11.36 | 3 | ||
Chropyně | 11.40 | 11.41 | 4 | ||
Věžky | 11.46 | 11.46 | 1 | ||
Přerov | 11.55 | 4 vlevo |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci