Os 4034 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 8.23 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 8.27 | 8.29 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 8.31 | 8.32 | |||
Kojetín | 8.35 | 8.36 | 3 | ||
Chropyně | 8.40 | 8.41 | 4 | ||
Věžky | 8.46 | 8.46 | 1 | ||
Přerov | 8.55 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci