Os 4021 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 3.06 | II | |||
Brno-Chrlice | 3.15 | 3.16 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 3.21 | 3.22 | 3 | ||
Újezd u Brna | 3.23 | 3.24 | |||
Hostěrádky-Rešov | 3.27 | 3.27 | |||
Zbýšov | 3.30 | 3.30 | |||
Křenovice horní nádraží | 3.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci