Os 4008 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 7.54 | 2 | |||
Zbýšov | 7.56 | 7.57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 7.59 | 8.00 | |||
Újezd u Brna | 8.03 | 8.03 | |||
Sokolnice-Telnice | 8.05 | 8.06 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 8.12 | 8.17 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 8.26 | 8.29 | IV | ||
Brno-Židenice | 8.32 | 8.33 | |||
Bílovice nad Svitavou | 8.39 | 8.39 | |||
Babice nad Svitavou | 8.44 | 8.44 | |||
Adamov | 8.47 | 8.48 | 3 | ||
Adamov zastávka | 8.50 | 8.50 | |||
Blansko | 8.56 | 9.01 | 1/1 | ||
Blansko město | 9.03 | 9.04 | |||
Dolní Lhota | 9.07 | 9.07 | |||
Rájec-Jestřebí | 9.10 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci