Os 3939 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 22.40 | 2 | |||
Hulín | 22.48 | 22.50 | 2/2 | ||
Třebětice | 22.55 | 1 | |||
Holešov | 22.59 | 23.00 | 3 | ||
Dobrotice | 23.04 | 23.04 | |||
Jankovice | 23.06 | 23.06 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 23.09 | 23.09 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 23.13 | 23.14 | 3 | ||
Loukov | 23.19 | 23.19 | |||
Osíčko | 23.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci