Os 3933 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 6.24 | 1/1 | |||
Bezměrov | 6.28 | 6.28 | |||
Postoupky | 6.31 | ||||
Kroměříž | 6.36 | 6.44 | 2 | ||
Hulín | 6.52 | 7.03 | 2/1 | ||
Třebětice | 7.08 | 1 | |||
Holešov | 7.12 | 7.13 | 3 | ||
Dobrotice | 7.18 | 7.18 | |||
Jankovice | 7.21 | 7.21 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 7.24 | 7.24 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 7.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci